Скільки коштує зробити проект будівництва або реконструкції будинку у 2022 році? Яка вартість проектних робіт (ціна послуг архітектора)?

Скільки коштує проект будинку?.. Яка вартість проектних та (або) вишукувальних робіт?

Це одне з перших питань, які задають замовники при першій же розмові з потенційним проектувальником свого будинку.

Вартість проектних робіт розраховується по-різному для різних типів будівель та залежить від стадії проектування, типу будівництва, архітектурної та технічної складності об’єкта проектування та переліку розділів проектної документації, що необхідно розробити.

Скільки коштує ескіз намірів забудови?

Вартість ескізу намірів забудови стартує від 5000 гривень (при умові наявності ескізного проекту та площі земельної ділянки до 0,15 га) і залежить від вашого завдання та побажань.

Скільки коштує зробити ескіз намірів забудови

* - при умові наявності проекту у Замовника

Вартість (ціна послуги архітектора) ескізу намірів визначається для кожного окремого випадку індивідуально. Ви її можете дізнатися через форму замовлення вкінці сторінки.

Слід зазначити, що ескізні наміри забудови земельної ділянки розробляються для отримання будівельного паспорту в органах містобудування та архітектури. Проект будівництва розробляється додатково за бажанням замовника.

Вартість проектних робіт. Як виконується розрахунок?

Скільки коштує зробити робочий проект будинку

Дехто із користувачів інтернету запитують "скільки коштує план на хату?" ))). Далі ви дізнаєтеся відповідь на дане питання.

Орієнтовна вартість розробки індивідуального проекту на будівництво приватного одноквартирного житлового будинку (котеджу):

  • Ескізний проект орієнтовно 185 грн/м2
  • Робоча документація на будівництво будинку орієнтовно 640 грн/м2

До складу робочої документації входять такі розділи:

  • Архітектурні рішення     орієнтовно 170 грн/м2
  • Конструктивні рішення  орієнтовно 170 грн/м2
  • Внутрішні інженерні мережі (опалення, вентиляція, водопостачання, водовідведення, електротехнічні рішення) орієнтовно 300 грн/м2

Необхідність розробки окремих розділів робочої документації визначається у завданні на проектування згідно Ваших побажань.

Авторський нагляд у вартість проектування не входить. Тому здійснюється при необхідності за окремим договором.

Вищенаведені ціни є орієнтовними. При визначенні кошторисної вартості проектування ми враховуємо такі фактори, як площа об’єкта, побажання щодо стилістичного рішення будинку, побажання щодо матеріалів та конструкцій, характер рельєфу ділянки, обсяг проектних робіт.

Також звертаємо Вашу увагу що є можливість замовити послугу дистанційного проектування будинку.

Розрахунок вартості проектних робіт на будівництво багатоквартирних житлових будинків, офісних центрів, закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних комплексів, готелів та інших громадських будівель і споруд, а також окремих об'єктів чи підприємств промисловості виконується у відповідності із державними будівельними нормами.

Основні показники для розрахунку вартості проектних робіт

Основними показниками для визначення вартості проектних робіт для об'єктів різного призначення можуть бути:

  • площа (загальна, корисна, торгова, житлова, ділянки будівництва);
  • будівельний об'єм;
  • кількість місць (робочих, навчальних);
  • потужність виробництва продукції.

Яка вартість проектних робіт на капітальний ремонт або реконструкцію будинку?

Вартість проектних робіт на капітальний ремонт будівель і споруд, окремих частин будівель, термомодернізації будівель визначається на підставі кошторису на проектні роботи, що складається згідно державних будівельних норм.

Як замовити розрахунок вартості проектних робіт?

У 2022 році (як і у 2021-му) ми пропонуємо різні послуги від розрахунку кошторису вартості проектних і вишукувальних робіт до виконання передпроектних пропозицій, містобудівного розрахунку та проектних робіт різних стадій проектування для різноманітних об'єктів.

Щоб замовити будь-які послуги проектування ➜натисніть кнопку

замовити послуги

 

Приклад (зразок) розрахунку вартості проектних робіт

Для замовлення прикладу розрахунку вартості проектних та вишукувальних робіт натисніть кнопку вище ⬆⬆⬆

 

minimized="true">