Скільки коштує проект будинку. Вартість проектних робіт

Скільки коштує проект будинку?.. Яка вартість проектних та вишукувальних робіт?

Це одне з перших питань, які задають замовники при першій же розмові з потенційним проектувальником свого будинку.

Вартість проектних робіт розраховується по-різному для різних типів будівель та залежить від стадії проектування, типу будівництва, архітектурної та технічної складності об’єкта проектування та переліку розділів проектної документації, що необхідно розробити.

Скільки коштує ескіз намірів забудови?

Вартість ескізу намірів забудови стартує від 2500 гривень та залежить від вашого завдання та побажань.

skilki_koshtue_eskiz.jpg

Вартість ескізу намірів забудови визначається для кожного окремого випадку індивідуально. Ви її можете дізнатися через форму замовлення проекту вкінці сторінки.

Слід зазначити, що ескіз намірів забудови розробляється для отримання будівельного паспорту в органах містобудування та архітектури. Проект будівництва розробляється додатково за бажанням замовника.

Вартість проектних робіт

skilki_koshtue_proekt.jpg

Орієнтовна  вартість  розробки індивідуального проекту на будівництво приватного одноквартирного житлового будинку (котеджу):

  • Ескізний проект  50…80 грн/м2
  • Робоча документація на будівництво будинку  від 300 грн/м2

До складу робочої документації входять такі розділи:

Необхідність розробки окремих розділів робочої документації визначається у завданні на проектування згідно Ваших побажань.

Авторський нагляд у вартість проектування не входить. Тому здійснюється при необхідності за окремим договором.

Вищенаведені ціни є орієнтовними. При визначенні кошторисної вартості проектування ми враховуємо такі фактори, як площа об’єкта, побажання щодо стилістичного рішення будинку,  побажання щодо матеріалів та конструкцій,  характер рельєфу ділянки, обсяг проектних робіт.

Вартість проектних робіт на будівництво багатоквартирних житлових будинків, офісних центрів, закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних комплексів та інших  громадських будівель і споруд, а також окремих об'єктів чи підприємств промисловості визначається у відповідності із державними будівельними нормами.

Основними показниками для визначення вартості проектних робіт для об'єктів різного призначення можуть бути:

  • площа (загальна, корисна, торгова, житлова, ділянки будівництва);
  • будівельний об'єм;
  • кількість місць (робочих, навчальних);
  • потужність виробництва продукції.

Вартість проектних робіт по капітальному ремонту будівель і споруд, окремих частин будівель, вартість проектних робіт по термомодернізації будівель визначається на підставі кошторису на проектні роботи, що складається згідно державних будівельних норм.

замовити проект