Як оформити будівельний паспорт забудови (реконструкції)? Яка вартість (ціна) виготовлення? Скільки коштує будпаспорт під ключ?
Будівельний паспорт
Будівництво та введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків відбувається за спрощеною процедурою, якщо загальна площа будинку не перевищує 500 м2, а поверховість не перевищує 2 поверхи без урахування мансардного поверху. Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок здійснюється на підставі будівельного паспорта. У даній статті ми розкажемо про порядок отримання будівельного паспорту та зміни, передбачені законодавством на період військового стану.
Що таке будівельний паспорт забудови земельної ділянки чи реконструкції будинку?
Будівельний паспорт забудови - це документ, який є підставою для будівництва індивідуального (садибного) житлового, дачного, садового будинку.
Розробляється для будинків висотою не більше двох поверхів (без урахування мансардного поверху) із загальною площею не більше 500 кв.м.
Будівельний паспорт розробляється місцевим органом містобудування та архітектури. Документи, що подаються для отримання будівельного паспорту:
- заява щодо намірів забудови земельної ділянки;
- копія документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку, засвідчена відповідно до вимог законодавства;
- згода на забудову ділянки співвласників, засвідчена в установленому порядку;
- ескіз намірів забудови земельної ділянки;
- проект (за наявності);
- викопіювання із генерального плану населеного пункту;
- довідка про присвоєння адреси;
- топографічна зйомка М1:500.
Наміри забудови мають відповідати державним будівельним нормам, правилам та стандартам, а також містобудівним вимогам на місцевому рівні.
Термін виконання – 10 робочих днів від дня подання заяви та пакета документів.
Ми можемо допомогти у виготовленні будівельного паспорту та введенні будинку в експлуатацію "під ключ" або тільки виготовити ескіз намірів забудови.
Також нагадуємо про можливість замовити проектування будинку онлайн зі знижкою 15%
Увага! Оновлення інформації щодо отримання будівельного баспорту, на період дії військового стану
Згідно з постановою Кабміну №722 забудова вищезазначених ділянок може здійснюватися без будівельного паспорта. Альтернативою є виготовлення сертифікованим архітектором або інженером-проектувальником та завантаження у електронну систему схеми намірів забудови земельної ділянки. Схема намірів забудови земельної ділянки має відповідати вимогам законодавства та державних будівельних норм та відображати наступну інформацію:
- розміщення будівель і споруд на ділянці, відстані до меж ділянки, сусідньої забудови, відстань до інженерних мереж;
- плани поверхів;
- фасади;
- інформацію про інженерне забезпечення об'єкта.