Проектування будинків онлайн. План дій при віддаленій роботі з архітектором.

 

УВАГА! Зараз для замовлення онлайн доступні послуги проектування будь-яких об'єктів!

Проект будинку онлайн

Онлайн проектування – це комплекс робіт по створенню проекту будинку, які виконуються дистанційно, не передбачають виїзду на об’єкт та особистих зустрічей. Обмін інформацією, комунікація здійснюється за допомогою сучасних засобів зв’язку.

Особливості дистанційного проектування будинку з архітектурним бюро “Y&S Project”

 • Професійно. Над вашим проектом працюють досвідчені фахівці: архітектори, інженери-проектувальники. Ми встановлюємо для себе високі стандарти якості щодо середовища, яке проектуємо, створюючи кожен проект як для себе.
 • Офіційно. Працюємо по договору з фізичними і юридичними особами. Маємо Державну реєстрацію ФОП, 3 група оподаткування.
 • Індивідуально. Як немає двох однакових людей, так не може бути абсолютно однакових будинків. Ми розробимо для вас проект індивідуального будинку або адаптуємо типовий під ваші потреби і умови ділянки.

Переваги проектування будинку онлайн

 • Економія часу. Не треба витрачати час на дорогу, стояти в заторах, зайвий раз хвилюватися і поспішати.
 • Відстань не є проблемою. У виборі проектувальника ви не обмежені колом фахівців зі свого регіону. Телефонний зв'язок, месенджери, електронна пошта та поштові сервіси дають можливість отримати якісну послугу, не виходячи з дому.
 • Гнучкість. Замовити проект ви можете з будь-якої точки світу. Переглядати матеріали, обговорювати, підтримувати комунікацію можна за допомогою будь-якого сучасного засобу зв’язку у зручний час.
 • Економія коштів. 

Як це відбувається? Як замовити проект будинку онлайн?

 1. Після натискання кнопки «Замовити проект онлайн» Вам буде запропоновано заповнити форму передзамовлення. Ми попросимо вас представитися та ввести дані, необхідні для розрахунку вартості послуги дистанційного проектування приватного будинку.
 2. Ми формуємо комерційну пропозицію та надсилаємо на адресу електронної пошти, вказану у формі передзамовлення. Розрахунок може зайняти кілька годин.
 3. Після погодження вартості проектування Ви заповнюєте форми для підготовки договору та завдання на проектування.
 4. Ми готуємо та підписуємо разом із Вами договір на проектні роботи та завдання на проектування. Процедуру підписання ми можемо здійснити 2-ма способами: за допомогою електронного цифрового підпису та сервісу електронного документообігу або традиційним способом: ми друкуємо документи, підписуємо та відправляємо їх Новою Поштою, Ви підписуєте і відправляєте зворотною доставкою нам 1 примірник.
 5. Ви здійснюєте авансовий платіж на наш розрахунковий рахунок у розмірі 50% від вартості робіт (або етапу) згідно договору. У разі виконання проекту у декілька стадій, оплата здійснюється поетапно. Етапи та порядок оплати прописуються у договорі.
 6. Ми працюємо над проектом. Розробляємо попередні ескізні рішення (плани, фасади будинку), відправляємо Вам на розгляд, корегуємо згідно побажань і зауважень.
 7. Після остаточного узгодження та сплати залишку вартості проектних робіт згідно договору ми відправляємо роздруковані та підписані примірники проекту за допомогою Нової Пошти або іншого сервісу (доставка у відділення).

Просимо звернути увагу на перелік вихідних даних, необхідних для проектування приватного будинку площею до 500 м2.

Якщо Ви іще не вибрали земельну ділянку для будівництва, рекомендуємо переглянути тут!

Скільки коштує проект будинку онлайн?

Вартість дистанційного проектування будинку визначається індивідуально у кожному випадку. Орієнтовну вартість наших послуг та варіанти комплектації проекту можна переглянути тут

Чи надійно замовляти проектування будинку онлайн?

Укладання договору є обов’язковим етапом нашої роботи. Усі платежі здійснюються офіційно шляхом перерахування на розрахунковий рахунок. Перед укладанням договору ми надаємо можливість переглянути наші правовстановлюючі документи та кваліфікаційні сертифікати.

До речі, наш сайт має захищене з'єднання з використанням SSL-сертифікату. Його використання гарантує захищеність Ваших даних при заповненні форм на сайті.

Якщо у Вас іще залишилися питання щодо замовлення послуги проектування будинку онлайн, Ви можете задати їх нам тут.

Для кого послуга проектування будинку онлайн буде цікавою або, навіть, необхідною?

Якщо Вам потрібен проект (план) будинку, але у Вас немає можливості постійно зустрічатися із проектувальником, часто знаходитесь у відрядженні чи за кордоном, або дуже зайняті іншими справами, тоді послуга онлайн-проектування саме для Вас.

Для замовлення проекту (плану) будинку онлайн потрібно натиснути кнопку

замовити проект онлайн

Вам все ще потрібно створити (або, як дехто каже, намалювати) проект або план будинку? Тоді тисніть на кнопку і замовляйте онлайн!

minimized="true">