Проектування готелю. Як отримати вдалий проект готелю?

Сучасний заклад готельного сервісу - це не просто місце для ночівлі. Це місце, де людина проводить час, заводить корисні та цікаві знайомства, працює, навчається, насолоджується атмосферою закладу. Це синтез житлових та громадських функцій будівлі.

Сфера гостинності – це місце, де архітектура дійсно оживає. Враження, яке отримують гості від закладу, починає формуватися ще до того, як вони заходять усередину. Проект готелю або готельного комплексу, проект хостела, проект кемпінгу - це перший крок в організації готельного бізнесу. І тут важливо до дрібниць продумати усі складові як зовнішнього, так і внутрішнього простору. Тому у даній статті ми хочемо розповісти про наш підхід до створення проектів об’єктів туристичної інфраструктури.

proektuvannja_gotelju._jak_zamovyty_vdalij_proekt_gotelju.jpg

Ескізний проект готелю

Першим етапом у розробці проектної документації на будівництво або реконструкцію готелю незалежно від його розміру та типу є ескізний проект готелю. Щоб сформувати зручний, функціональний та виразний архітектурний об’єкт, на даному етапі ми вивчаємо умови ділянки, характер оточення, існуючу інфраструктуру та завдання на проектування (технічне завдання або просто ТЗ від замовника). Не можна недооцінювати важливість опрацьованого завдання на проектування. Воно має містити вимоги замовника до проекту готелю. Зірковість, тип закладу гостинності, вимоги до номерного фонду, набір супутніх послуг, які надаватимуться гостям, побажання щодо стилістичного рішення та опорядження, опис загальної концепції закладу.

У складі ескізного проекту готелю (готельного комплексу, хостела, мотелю, бази відпочинку) ми розробляємо схему генерального плану, при цьому враховуючи зручну доступність для відвідувачів та персоналу, забезпечення автостоянками, нормативні відстані від червоних ліній, меж ділянки, наявних будівель та інженерних мереж, а також доступність для маломобільних груп населення. Архітектурними рішеннями ескізного проекту закладу туристичної інфраструктури визначається внутрішнє планування приміщень з урахуванням функціонального зонування, забезпечення приватності або публічності там, де це потрібно; розробляється просторова модель будівлі, її зовнішній вигляд. Зі складом ескізного проекту можна ознайомитися тут.

Після формування контуру забудови, визначення висотності будівлі, її поверховості та основних архітектурних рішень оформлюється містобудівний розрахунок закладу туристичної інфраструктури, який подається до місцевого управляння містобудування та архітектури для отримання містобудівних умов та обмежень.

Проект готелю

Розробка проекту готелю або робочого проекту здійснюється на підставі містобудівних умов, технічних умов, ескізного проекту та завдання на проектування. Усі проектні рішення на будь-якому з етапів передбачають забезпечення нормативних вимог щодо пожежної безпеки, санітарної гігієни, ергономіки. Оскільки дана стадія проектування є узгоджувальною, подається у відділ архітектурно-будівельного контролю для отримання повідомлення або дозволу на початок будівельних робіт, усі роботи повинні виконуватися під керівництвом сертифікованих фахівців. Що входить до проекту або узгоджувальної частини робочого проекту можна ознайомитися тут. Крім того, ми завжди готові надати консультацію по отриманню дозвільної документації та введенню будівлі в експлуатацію.

Передостаннім і надзвичайно важливим етапом по створенню проекта готельного комплексу є робоча документація на будівництво. Саме на цьому етапі детально опрацьовуються усі рішення, підбираються будівельні та опоряджувальні матеріали, розробляються детальні креслення по влаштуванню інженерних систем. Для закладів гостинності, як і до громадських будівель є надзвичайно важливим застосування ефективних, зносостійких, безпечних матеріалів та влаштування простих і зрозумілих, але надійних і зручних в експлуатації систем. Також обов’язковим є забезпечення параметрів комфорту (температура, вологість, повітрообмін, шумоізоляція). Ця стадія є основою для визначення кошторису витрат на будівництво.

Проект хостела. Проект кемпінгу. Проект мотелю. Проект бази відпочинку

Усе вищесказане стосується не тільки проектування готелів. Якісне опрацювання усіх стадій має значення для реалізації проекта як 5-зіркового готелю, так і проекта хостела або проекта бази відпочинку. При розробці проекта кемпінгу рекомендуємо звернути підвищену увагу на рішення щодо організації рельєфу, відведення дощової води та благоустрою.

Вам потрібен проект готелю? Або хостела, мотелю, проект кемпінгу, проект бази відпочинку, проект гостьового будинку? Потрібна консультація по отриманню дозвільної документації?

Звертайтеся до «Y&S PROJECT». Ми дуже зацікавлені у проектуванні об’єктів готельного типу. Обговоримо Ваш проект готелю?

Для замовлення розрахунку вартості проекту готелю тисніть на кнопку

замовити проект

 

minimized="true">