Проектування таунхаусів. Індивідуальний проект таунхауса

​​​​​Багато хто мріє жити за містом, подалі від шуму та метушні, але не кожен хоче займатися будівництвом, облаштуванням і утриманням великого будинку і присадибної ділянки. Сучасний ринок нерухомості пропонує прекрасне рішення - таунхаус!

Таунхаус - що це?

Таунхаус або зблокований житловий будинок - це тип житлової заміської забудови, що представляє собою комплекс суміщених комфортабельних будинків. Проект таунхауса передбачає 2-3 житлові поверхи, окремий вхід з вулиці, невелику присадибну ділянку і, іноді, гараж. Таунхаус є прекрасною альтернативою міської квартири і з моменту своєї появи на ринку житлової нерухомості України стрімко завойовує прихильників.

Особливості проектування таунхауса

Проектування зблокованого житлового будинку

Команда архітектурного бюро Y&S PROJECT, як один із напрямків своєї діяльності, пропонує послугу проектування таунхаусів. В ході виконання проектних робіт наша команда приділяє особливу увагу:

  • ретельному аналізу умов ділянки для таунхауса;
  • оптимальному розміщенню будівлі на ділянці;
  • функціональному плануванню будинку;
  • відповідності фасаду і архітектури таунхауса навколишній місцевості;
  • правильному плануванню прибудинкової території, розташуванню паркувальних місць, дитячих майданчиків, зон відпочинку;
  • правильному проектуванню інженерних комунікацій і багато чому іншому.

Конкретний проект кожного таунхауса залежить від багатьох факторів, які архітектори, дизайнери і конструктори команди Y&S PROJECT враховують під час роботи. Найголовнішими з них є:

  1. розміри, конфігурація, площа і місце розташування земельної ділянки для таунхауса;
  2. необхідну кількість житлових блоків;
  3. розташування точок підключення комунікацій;
  4. побажання замовників до проекту зблокованого будинку.

Переваги та недоліки таунхаусів

Головними перевагами таунхауса для молодої сім'ї є тихе і екологічне місце розташування, наявність власної прибудинкової ділянки, гараж і підвал (можливо), відсутність галасливих сусідів і багато іншого. Володіючи всіма перевагами приватного будинку, проект і будівництво таунхауса для однієї родини обходиться набагато дешевше приватного будинку і вони вимагають набагато менше витрат на утримання. Молодій родині не потрібно багато часу на догляд за великою ділянкою землі і їм набагато зручніше використовувати централізоване інженерне забезпечення. Всі мешканці таунхауса знають один одного особисто, що значно підвищує рівень безпеки проживання.

Безумовно, крім переваг у таунхаусів є і свої недоліки, які в основному пов'язані з невеликими розмірами земельної ділянки - проект таунхауса часто передбачає занадто маленький розмір прибудинкової ділянки, що не дозволяє садівникам-любителям повністю реалізувати свої захоплення. Крім того, один гараж і невеликий фасад таунхауса іноді не дозволяють передбачити місця для паркування для декількох автомобілів. Незручності також може викликати місце розташування земельної ділянки таунхауса - для зручності проживання воно повинно мати зручну транспортну розв'язку і всю необхідну соціальну інфраструктуру в безпосередній близькості.

На закінчення

Проектування блокованих житлових будинків або таунхаусів є складним архітектурним завданням, що вимагає великого досвіду і професійної команди фахівців. Творчий колектив архітектурного бюро Y&S PROJECT має багаторічний досвід в реалізації подібних проектів і готовий вирішити завдання будь-якої складності. Всі проектні роботи будуть виконані нашою командою швидко, якісно і з повною реалізацією побажань Замовника.

Архітектурне бюро Y&S PROJECT готова втілити Вашу мрію в життя!

Якщо Вам потрібно замовити індивідуальний проект таунхауса ➔ тисніть на кнопку ▼

замовити проект

 

minimized="true">