Проектно-кошторисна документація на капітальний (поточний) ремонт будинку

Що таке проект капітального ремонту? Для чого він потрібен і як його зробити? - відповідь на ці та інші питання ви знайдете на цій сторінці нашого сайту.

Будь-яка будівля, якою б міцною і довговічною вона не була, періодично потребує ремонту. Пошкодження, отримані протягом тривалого періоду, ставлять під сумнів безпеку подальшої експлуатації будівлі. У той час, як незначні дефекти усуваються в ході поточних ремонтних робіт, серйозні пошкодження вимагають дій більш рішучих - одним словом, капітальних.

Основна відмінність цього виду робіт від поточного ремонту полягає в першу чергу в масштабності вжитих заходів.

Якщо поточний ремонт передбачає планове обслуговування окремих частин будівлі та підтримання їх в робочому стані, то саме значення слова «капітальний» має на увазі проведення більш серйозних ремонтних робіт. У разі капремонту окремі частини будівлі підлягають відновленню або заміні, а мета такого ремонту полягає в поліпшенні стану будівлі в цілому, а не певних її ділянок.

Проект на капітальний ремонт і його переваги

Існує ряд причин, за якими проект капітального ремонту можна вважати безперечно вигідним вкладенням:

  • Проект капремонту дозволяє мінімізувати витрати, пов'язані з його проведенням. Грамотний розподіл коштів при закупівлі матеріалів і при проведенні самих робіт значно підвищить їх економічну продуктивність і захистить замовника від переплат.
  • Пошук максимально ефективних шляхів використання і відновлення наявних конструкцій і систем - це майже завжди більш вигідно, ніж заміна їх новими. Спеціалісти, які здійснюють проектування капітального ремонту, неодмінно враховують цей факт, завдяки чому замовник отримує додаткову можливість заощадити.
  • Грамотно складена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт дозволяє заздалегідь передбачити витрати, необхідні на заплановані роботи, і уникнути неприємних «сюрпризів» в самому їх розпалі або після закінчення.
  • Завдяки проекту замовник може ознайомитися з особливостями зовнішнього вигляду та інтер'єру оновленої будівлі і своєчасно внести необхідні корективи.
  • Залучення фахівців різних профілів - архітекторів, інженерів, конструкторів, дизайнерів - дозволяє приймати оптимальні рішення на професійному рівні.

proektuvannja_kapitalnogo_remontu_1.jpg

Проекти капітального ремонту від компанії Y&S PROJECT

Наша компанія пропонує клієнтам створення проектів ремонтних робіт житлових будинків і громадських будівель - медичних і навчальних установ, адміністративних будівель, багатоквартирних житлових будинків та інших видів будівель. Поряд з повним, ми також практикуємо розробляємо проекти на капітальний ремонт окремих частин будинків. Перелік робіт, передбачених капітальним ремонтом, визначається завданням на проектування.

Прийшов час оновити зовнішній вигляд будівлі: замінити вікна, утеплити стіни? Ми розробимо для вас проект ремонту фасаду, задіявши кваліфікованих фахівців і скоротивши ваші грошові та часові витрати.

Проект капітального ремонту покрівлі, зроблений на підставі результатів її обстеження, дозволить в значній мірі підвищити ефективність ремонтних робіт.

Кожен проект ремонту, розроблений компанією Y&S PROJECT, передбачає оформлення проектної документації, виконаної відповідно до чинного законодавства.

Скільки коштує проект капітального ремонту

Це питання незмінно хвилює кожного замовника, що цілком зрозуміло. Адже основна мета проектування - підвищення економічної ефективності планованих ремонтних робіт. А значить, і сама вартість проекту капітального ремонту будівлі повинна бути виправданою.

Насправді так і відбувається: вкладені в проект кошти з лишком окупаються в ході ремонтних робіт і в процесі експлуатації будівлі.

Точна вартість проекту в кожному окремому випадку визначається відповідно до кошторису на ремонтні роботи, особливостями і станом об'єкта і рельєфу, особистими уподобаннями замовника щодо стилю оформлення будівлі, а також багатьох інших факторів.

Щоб дізнатися точну ціну безпосередньо вашого проекту, достатньо зв'язатися з фахівцями компанії через розділ «Контакти». Ми готові відповісти на будь-які ваші питання.

Фахівцями компанії Y&S PROJECT були виконані наступні проекти:

  • Капітальний ремонт (термомодернізація) покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи.
  • Капітальний ремонт даху та горища дитячого садка.
  • Капітальний ремонт будівлі пожежної охорони.
  • Капітальний ремонт дахів багатоквартирних житлових будинків.

замовити проект

 

minimized="true">