Ескіз намірів забудови земельної ділянки. Ескізні наміри реконструкції будинків, гаражу

Приклад (зразок) ескізу намірів забудови

Як відомо, згідно чинного законодавства України, в т.ч. Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", забудовник (Замовник), який має бажання здійснити будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт або реставрація) індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку не вищого, ніж два поверхи (мансардний поверх не враховується) із загальною площею не більше 500 квадратних метрів, господарських будівель та споруд, гаражів, різних елементів інженерного захисту чи благоустрою на земельній ділянці, повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Що таке ескіз намірів забудови?

Ескіз намірів забудови (ескізні наміри забудови) земельної ділянки - це один із цілого переліку документів, які необхідно подати до місцевого уповноваженого органу містобудування та архітектури для замовлення виготовлення будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

Дехто вважає, що вирази "ескіз намірів забудови", "ескіз", "ескізний проект" та "передпроектні пропозиції" є синонімами. Але це не зовсім так.

Ескізні наміри забудови земельної ділянки виконуються у довільній текстовій та графічній формі і повинні містити наступні відомості:

  • щодо місць розташування на земельній ділянці існуючих та проектних будівель і споруд
  • щодо відстані до межі із кожною сусідньою земельною ділянкою
  • щодо відстаней до розташованих поруч об’єктів житлової забудови та інженерних мереж і споруд
  • щодо фасадів, планів поверхів та даху, розрізів проектованих будівель чи споруд із зазначенням габаритних розмірів
  • щодо переліку планованих до застосування систем інженерного забезпечення, у т.ч. автономного.

Отже, ескіз забудови може розробити будь-хто (навіть Замовник самостійно). Але бажано цю роботу доручити професіоналам, які швидко і вірно (з дотриманням необхідних вимог і правил) її виконають, збережуть Ваш час і нерви.

Зазвичай, ескіз включає в себе коротку загальну пояснювальну записку, також в склад ескізу намірів входить схема забудови земельної ділянки (схема генерального плану), виконана на "свіжій" топографо-геодезичній зйомці в масштабі 1:500, а також плани усіх поверхів, фасади та розрізи будинку чи господарської будівлі, гаражу.

Ми можемо допомогти Вам у здійсненні задумів щодо будівництва індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку, та розробити ескіз намірів забудови земельної ділянки. Підставою для надання цієї послуги служать наступні вихідні дані:

  • документ, що підтверджує право власності (користування) земельною ділянкою
  • документ, що підтверджує право власності (користування) будинком, що підлягає реконструкції, а також технічний паспорт на цей будинок
  • топографо-геодезична зйомка земельної ділянки.

Вартість послуги щодо розробки ескізу намірів забудови або реконструкції можна переглянути тут.

Також нагадуємо про можливість замовити послугу дистанційного проектування будинку.

Більш детальну інформацію щодо оформлення та отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки (реконструкції будинку) можна переглянути тут.

Для замовлення розрахунку вартості ескізу намірів тисніть на кнопку

замовити ескіз намірів

 

minimized="true">