Архітектурне проектування житлових будинків і громадських будівель

spivvidnoshennja_rozdiliv_proekta.jpg

Одним із основних напрямків нашої діяльності є архітектурне проектування житлових та громадських будівель різного призначення. А саме:

Архітектурне проектування житлових будинків:

  • Архітектурне проектування індивідуальних житлових будинків (котеджів), садових та дачних будинків;
  • Архітектурне проектування багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків та комплексів, таунхаусів.

Архітектурне проектування громадських будівель:

  • Архітектурне проектування дитячих садків та шкіл;
  • Архітектурне проектування будівель для надання адміністративних послуг;
  • Архітектурне проектування торгівельних центрів, магазинів та ринків;
  • Архітектурне проектування ресторанів, кафе, пабів, закладів кейтерингу;
  • Архітектурне проектування пожежних депо та постів;
  • Розробка ескізного проекту для паспорта прив’язки тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності.

Ми маємо досвід та із задоволенням приймаємо замовлення на архітектурне проектування як для об’єктів нового будівництва, так і для проектів реконструкції, капітального ремонту і термомодернізації будівель.

Архітектурне рішення об’єкта проектування обумовлене, перш за все, його функціональним призначенням, набором та структурою процесів, які будуть відбуватися у ньому.

Також на архітектурний образ об’єкта впливає розміщення його в структурі міста, характер, щільність та висотність оточуючої забудови, розміщення відносно червоних ліній та інженерних мереж. Під час архітектурного проектування і проектування генерального плану та благоустрою обов’язково вирішуються питання забезпечення під’їздів пожежних машин та іншої спецтехніки до будівлі, забезпечення доступу маломобільних груп населення до будівлі, виконуються необхідні розрахунки для забезпечення нормативних вимог функціонування об’єкту, санітарно-гігієнічних умов, пожежної безпеки та інші.

Проектуючи різні типи будівель, архітектору доводиться одночасно дивитися на свій проект не тільки очима архітектора, а й, наприклад, лікаря та пацієнта, вчителя та учня, бути працівником закладу обслуговування та його відвідувачем, бути мешканцем будинку та його гостем, пішоходом та водієм автомобілю та навіть пожежником.

Розробка архітектурних рішень проекту починається з формування концепції будівлі, продовжується під час самого проектування на усіх стадіях, і триває до моменту зведення будівлі та введення її в експлуатацію.

Також розраховується необхідність утеплення будівель та споруд. При цьому враховуються норми теплопровідності будівельних матеріалів.

Ми пропонуємо свої послуги у архітектурному  проектуванні як для нового будівництва, так і для реконструкції та капітального ремонту, так, щоб віно повністю задовольняло  побажання Замовника і вимоги вихідних даних на проектування. Такий підхід допоможе економити не тільки час, але й кошти.

 

«Кожна нова ситуація вимагає нової архітектури.»
Жан Нувель, видатний французький архітектор, автор проектів башти Акбар в Барселоні, Нового Лувру в Абу-Дабі та багатьох інших.

замовити проект

 

minimized="true">