Термомодернізація будівель і будинків

Невпинно зростають рахунки за електроенергію, витрати на опалення будинку та гарячу воду спонукають споживачів шукати ефективні способи скоротити непомірні витрати. Одним із таких засобів є термомодернізація будівель.

Термомодернізація - це ефективний спосіб заощадити

Термомодернізація будівель - це відносно нове поняття для жителів України. Лише кілька десятиліть тому середні витрати на комунальні платежі були настільки незначні, що мало хто звертав увагу на енергоефективність будівель. Сьогодні ж ситуація докорінно змінилася, і комплексне утеплення будівель, як і модернізація інженерних систем, стало не просто звичною, а необхідною процедурою.

Тим часом, задачі термомодернізації не обмежуються економією в енергоспоживанні. Створення комфортного середовища в будівлі (нормалізація вологості і поліпшення якості повітря), можливе завдяки комплексу проведених робіт, підвищує працездатність і сприяє хорошому самопочуттю всіх, хто перебуває в приміщенні.

Процес термомодернізації включає в себе кілька обов'язкових етапів:

 • Обстеження існуючого стану будівлі, аналіз теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій.
 • Виконання теплотехнічних розрахунків.
 • Створення проекту термомодернізації.
 • Реалізація заходів по її здійсненню, що передбачені проектом - виконання будівельно-монтажних робіт.

У перелік процедур, встановлених проектом термомодернізації, можуть входити такі види робіт:

 • утеплення конструкцій будівлі (стін, даху, перекриттів);
 • заміна віконних і балконних систем;
 • влаштування паро-, гідроізоляції;
 • відновлення конструкцій, які були пошкоджені в результаті робіт з термомодернізації;
 • налагодження, оновлення та заміна теплових енергоустановок;
 • удосконалення інженерних систем в комплексі з утепленням трубопроводів;
 • установка терморегулюючих пристроїв на приладах опалення.

Проектування термомодернізації

Проектування термомодернізації - для чого воно потрібне?

Термомодернізація - це надзвичайно відповідальний процес, і участь досвідчених фахівців в її здійсненні є обов'язковою умовою. Крім того, така процедура, що включає цілий перелік будівельних робіт, не з дешевих. І щоб витрати окупили себе в майбутньому, про це необхідно подбати ще на стадії дослідження існуючої будівлі і планування комплексу майбутніх робіт.

Грамотно складений проект стане запорукою успішного результату всього процесу термомодернізації. Адже від того, наскільки правильно виконані розрахунки, запроектовані всі шари огороджувальних конструкцій, прокладені інженерні системи і підібрано обладнання, залежить вартість і ефективність термомодернізації.

Проект термомодернізації та державні будівельні норми

Мало хто замислюється про державні стандарти, плануючи підвищити енергоефективність будівлі, проте саме державні будівельні норми визначають мінімальні вимоги до енергоефективності будівель, які приймаються за основу при виконанні розрахунків і підборі типу та товщини утеплювача, опалювальних приладів тощо. Крім того, дотримання державних норм в період проведення робіт з модернізації будівлі дозволить замовнику уникнути подальших труднощів в оформленні відповідної документації.

Таким чином, залучення фахівців до складання проекту термомодернізації будинку - рішення, вигідне одночасно в декількох площинах:

 • максимальна економія коштів завдяки прийняттю тільки необхідних заходів і правильному вибору матеріалів;
 • відповідність проведених робіт державним стандартам і нормам, підтверджене документально;
 • точне визначення і скорочення термінів проведення термомодернізації завдяки точному переліку рекомендованих робіт.

Термомодернізація з Y&S PROJECT

Наша компанія пропонує послуги з проектування термомодернізації різних видів будівель - від житлових будинків до об'єктів соціального призначення: дитячих садків, шкіл, лікарень. Можливість залучення фахівців в області інженерних комунікацій дозволяє нам виконувати весь комплекс робіт по створенню проекту будь-якої складності.

Споруда потребує серйозного ремонту або навіть реконструкції? Скористайтеся нагодою, щоб підвищити її енергоефективність!

Термомодернізація є обов'язковою складовою при розробці проекту реконструкції будівлі або проекту капітального ремонту.

Фахівцями компанії Y & S PROJECT були виконані наступні проекти:

 • Капітальний ремонт (термомодернізація) покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи.

Ми з радістю розробимо для вас проект термомодернізації в рамках реконструкції або капітального ремонту і позбавимо вас від необхідності повертатися до цього питання через пару років.

замовити проект

minimized="true">