Індивідуальне проектування приватного житлового будинку

Індивідуальний проект приватного житлового будинку

Кожна людина, яка прийняла рішення про будівництво власного житлового будинку, прагне знайти той самий кращий для себе індивідуальний проект будинку (котеджу). Спробуємо розібратися, що ж означає для кожного з нас вираз «ідеальний проект будинку».

Комфортний будинок - невід'ємна частина індивідуального проекту будинку

По-перше, це комфортний будинок. Як театр починається з роздягальні, так і будинок починається з вулиці, а саме з в’їзних воріт, хвіртки, місця для стоянки та зберігання автомобіля, благоустрою прибудинкової території. Тому розробку індивідуальних проектів (проектування) архітектор починає з розміщення будинку на ділянці відносно дороги (як по горизонталі, так і по вертикалі, з урахуванням рельєфу), влаштування зручного заїзду та входу на ділянку, забезпечення нормативних відстаней від сусідніх будинків, «червоних ліній» (до речі, «червона лінія» - це умовна лінія, яка відокремлює територію загального користування уздовж вулиці, в межах якої розміщуються лінії інженерних мереж), інженерних комунікацій і споруд, виділення різних функціональних зон на ділянці.

посадка котеджу на території

Комфортний будинок - це будинок, планувальне і естетичне рішення якого задовольняє потреби кожного з його мешканців. Прийняті в індивідуальному проекті приватного будинку або котеджу рішення повинні створювати комфортні умови для проживання, враховувати спосіб життя, звички і уподобання всіх без винятку членів сім'ї. Так, наприклад, бабуся, яка відпочиває у своїй кімнаті на першому поверсі не повинна страждати від того, як її онук ганяє машинки по другому поверху, або діти дивляться в сусідній кімнаті улюблений фільм.

Найкраще планування розроблене архітектором в індивідуальному проекті приватного житлового будинку (котеджу) також із урахуванням потреб окремої сім'ї. Це стосується набору приміщень, що передбачаються в будинку (наприклад, житлові кімнати, комори, гардеробні, басейн, спортзал, зимовий сад, кімнати для аматорських занять, господарські та підсобні приміщення); розміщення приміщень і забезпечення зв'язку між ними. Наприклад, багато замовників віддають перевагу замовляти індивідуальний проект будинку, в якому кухня-їдальня об'єднана із загальною кімнатою. Ці приміщення є центром будинку, де сім'я збирається разом. Але разом з тим, є багато бажаючих відокремити кухню від гостьових приміщень. Або, скажімо, такий важливий нюанс, як висота мансарди: комусь комфортно, коли приміщення мансардного поверху має висоту 1,0 ... 1,2 м в найнижчій точці, іншим - не менше 1,8 ... 2, 0 м, а дехто категорично не визнає таку конфігурацію стелі і бажає мати повноцінний поверх і горище.

На зручність та комфорт житлового будинку впливає розміщення меблів у кожній кімнаті. Як правило, при розробці індивідуального проекту будинку архітектор передбачає розміщення меблів у кімнатах, сантехнічних приладів, місця розміщення вентиляційних каналів, орієнтовне розміщення каналізаційних стояків.

плани поверхів індивідуального житлового будинку

Надійний будинок - результат розробки індивідуального проекту будинку

По-друге, надійний будинок. Щоб Ваш будинок був міцним і надійним, над розробкою індивідуального проекту будинку працює інженер-конструктор. Він ретельно вивчає умови ділянки, архітектурні рішення будинку і розробляє відповідні проектні рішення. Також, коли розробляємо індивідуальний проект, ми враховуємо економічний аспект будівництва.

Красивий будинок - кваліфікований архітектор для розробки індивідуального проекту будинку

Нарешті, згідно розробленого архітектором індивідуального проекту, Ваш будинок повинен бути красивим. Хтось віддає перевагу класичній стилістиці будинку з симетричними фасадами, вишуканим декором, високими і просторими приміщеннями. А інший бажає жити в сучасному мінімалістичному будинку з панорамними вікнами, лаконічними фасадами і дахами-терасами. А у когось серце мліє від казкових будинків шале з їх двосхилими дахами, дерев'яними терасами навколо будинку. Скільки людей, стільки і смаків та уподобань.

стилі фасадів заміського будинку

У будь-якому випадку, будинок - це система, його зовнішній і внутрішній вигляд повинні гармонійно доповнювати один одного. Таким чином, ідеальний проект будинку для кожного свій, це індивідуальний проект середовища для життя унікальної сім'ї.

Виготовлення індивідуальних проектів

Якщо Ви шукаєте архітектора для індивідуального проекту будинку, то перебуваєте на правильному шляху. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного проекту та успішно розробимо для Вас індивідуальний проект житлового будинку. Допоможемо Вам максимально наблизитися до поняття «ідеальний проект будинку».

Індивідуальний проект будинку. Ціна

Ціна розробки індивідуального проекту будинку буде вище, ніж покупка типового проекту, але повірте, що це того варто.

замовити проект

 

minimized="true">