Передпроектні роботи. Розробка передпроектної документації

Передпроектні роботи

Передпроектні роботи. Що це?

Завдання, аналіз, варіанти, ескізи, обговорення, ескізи, графічне оформлення… Це не весь перелік дій, що виконуються проектувальниками та замовниками ще до початку проектних робіт. Ці роботи по створенню основної концепції будівлі або комплексу ми називаємо передпроектними роботами. Передпроектні роботи це також і інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування, але це тема окремої статті.

Для чого потрібно виконувати передпроектні роботи?

Передпроектні роботи по створенню архітектурного рішення будівлі або комплексу передбачають ретельний аналіз існуючого середовища (передпроектний аналіз території), до якого відноситься ділянка проектування, аналіз вимог до об’єкта проектування, визначення планувальних обмежень забудови ділянки (відступи від червоних ліній та інших будівель, зони регулювання забудови, охоронні зони пам’яток архітектури та культурної спадщини, захисні зони природних об’єктів, охоронні зони лінійних об’єктів зв’язку та інженерних мереж та ін.). Наступним кроком є пошук найоптимальнішого варіанту вирішення поставленої задачі, створення архітектурної концепції, ідеї та розробку ескізів. Для цього застосовуються як ручні методи ескізування, так і сучасні методи комп’ютерного моделювання та візуалізації.

Які роботи виконуються при передпроектних?

Саме на етапі виконання передпроектних робіт визначаються попередні техніко-економічні показники, зокрема, поверховість, максимальна позначка будівлі, площа забудови, загальна площа та ін.

Архітектурна ідея потрібна будь-якому будівельному проекту не менше, ніж основна бізнес-ідея при відкритті свого підприємства або компанії. Саме передпроектні роботи дозволяють знайти таку ідею і успішно реалізувати її.

Таким чином, передпроектні роботи можна з упевненістю назвати базою основного проекту. Тому до даного типу робіт потрібно підійти з усією відповідальністю і пам'ятати, що вони дозволять уникнути проблем при реалізації проекту. Якісно виконані передпроектні є основою для ескізного проекту та містобудівного розрахунку.

Наше архітектурне бюро розробить для Вас передпроектні пропозиції для будівництва будь-якої будівлі і Ви отримаєте передпроектну документацію, після чого зможете впевнено рухатися до наступного етапу проектування та будівництва.

Скільки коштують (ціна) передпроектні роботи?

Вартість (ціна) передпроектних робіт рахується індивідуально в залежності від складності об'єкта.

Для замовлення передпроектних робіт натисніть на кнопку

замовити роботи

 

minimized="true">