Паспорт опорядження фасадів будівлі або споруди. Оздоблення фасаду будинку

Паспорт опорядження (оздоблення) фасаду будинку, будівлі

Що таке паспорт опорядження (оздоблення) фасадів будівлі?

Паспорт опорядження фасадів (паспорт зовнішнього оздоблення) будівлі - це комплект документів, що визначає опоряджувальні матеріали (назву матеріала, фактуру, колір з наведенням найменування або маркування у відповідності з каталогами виробника матеріала).

Паспорт опорядження фасадів - це складова частина проектної документації на новостворюваний об'єкт або об'єкт, що реконструюється, та додається до розділу «Архітектурні рішення». У разі будь-якого роду поновлення або реконструкції фасадів будівлі або споруди, паспорт опорядження фасадів може представляти собою і окремо розроблену проектну документацію.

Слід зазначити, що паспорт оздоблення фасадів є дуже важливою і невід'ємною частиною проекту капітального ремонту або термомодернізації будівлі, який передбачає утеплення зовнішніх стін з їх подальшим опорядженням і заміну вікон та зовнішніх дверей.

Склад та форма паспорту опорядження фасадів регламентується вимогами нормативної документації щодо виконання робочих креслень.

З чого складається паспорт опорядження (оздоблення) фасаду будинків?

Паспорт містить графічну і текстову інформацію, до складу якої входять:

  • Титульний аркуш, що виконується відповідно вимогам ДСТУ;
  • Ситуаційна схема розташування об'єкта будівництва або реконструкції;
  • Фотофіксація існуючого зовнішнього вигляду фасадів будівлі до реконструкції або поновлення (або первинного вигляду ділянки забудови при зведенні нової будівлі або споруди);
  • Креслення фасадів, що представляє собою колірне вирішення будівлі. У випадку декорування фасадів кольоровими фрагментами, декоративними панно, ми наводимо креслення по влаштуванню цих декоративних фрагментів. Усі елементи креслення фасаду (цоколь, стіни різних типів, дах, вікна, двері, огорожі, козирки, елементи водостічних систем та ін.), а також елементи одного типу, що відрізняються за кольором або фактурою, маркуються за допомогою виносних ліній;
  • Зведена таблиця із позначенням типів оздоблення та кольорів по каталогу відповідно маркованим елементам фасадів.

Погодження паспорту опорядження фасадів будівлі

Паспорт опорядження фасадів може погоджуватися в місцевих органах містобудування та архітектури і є документом, згідно з яким і формується зовнішній вигляд об'єкта архітектури.

Наш архітектор зможе якісно і швидко виконати для Вас паспорт оздоблення фасадів, продумати дизайн зовнішнього вигляду будівлі, а також розробити робочу документацію на опорядження фасадів будівель будь-якого призначення.

замовити паспорт

minimized="true">