Робочий проект будівництва будинку, будівлі, споруди

proekt_budinku_0.jpg

Робочий проект будівництва будинку

 

Робочий проект є комплексною стадією проектування та складається з двох частин: затверджувальної частини та робочої документації. Як правило, робочий проект розробляється для об'єктів, які відносяться до класу наслідків (відповідальності) СС1. Такими об'єктами можуть бути проекти перепланування квартир (у будинку, що не є пам'яткою архітектури), проекти на будівництво котеджів та інші.

Робочий проект будівництва будинку являє собою комплект проектної документації, що включає архітектурні рішення, конструктивні рішення (конструкції залізобетонні, конструкції металеві, конструкції дерев'яні), рішення щодо влаштування інженерних мереж (опалення, вентиляція, кондиціювання, водопостачання і каналізація, електропостачання та освітлення, слабострумові системи), необхідної для затвердження та проведення будівельно-монтажних робіт.

Робочий проект являє собою одну із стадій проектування будівель та призначений для узгодження і затвердження проектної документації та для будівництва об'єкта.

Робочий проект виконується на підставі попередньо погоджених планувальних рішень та передпроектних розробок.

Вихідними даними для розробки робочого проекту є:

  • ескізний проект
  • завдання на проектування
  • документ,що підтверджує право власності на земельну ділянку та будівлю (при реконструкції)
  • топографічна зйомка
  • дані про результати інженерно-геологічних вишукувань
  • звіт про результати інструментального обстеження  (при реконструкції)
  • містобудівні умови та обмеження (при необхідності)
  • технічні умови на приєднання об'єкта до інженерних мереж (при необхідності)
  • інші документи згідно з вимогами нормативних документів на законодавчих актів.

Робоча документація розробляється після узгодження попередньої затверджувальної частини робочого проекту, призначається для виконання будівельно-монтажних робіт та розробляється у повному обсязі.

Робочий проект будівництва будинку звичайно включає в себе візуалізацію об'єкта, креслення фасадів із зазначенням проектованих оздоблювальних матеріалів, архітектурні плани, монтажні плани, плани підлог, стель, плани розміщення технологічного обладнання, розрізи, деталі, вузли і специфікації.

Грамотно створений робочий проект будинку дозволяє  чітко виконати фахівцям всі будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи, так як в робочому проекті будівництва всі рішення опрацьовуються до дрібниць.

замовити проект