Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва. Що це? Склад. Зразок (приклад). Хто розробляє МБР? Ціна у 2019 році

Склад, зразок (приклад), ціна містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва

Що таке містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва згідно ДБН?

Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками - це сукупність матеріалів для визначення інвестиційних намірів замовника стосовно використання земельної ділянки та входить до складу пакету документів, які подаються замовником у місцеві органи містобудування та архітектури для підготовки містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва.

Перед виконанням містобудівного розрахунку потрібно перевірити, чи відповідає цільове та функціональне призначення земельної ділянки генплану населеного пункту (містобудівній документації).

Який склад містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками?

Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва, реконструкції чи на технічне переоснащення складається з текстових і графічних матеріалів.

До складу графічних матеріалів входять:

  • Ситуаційна схема розміщення земельної ділянки.
  • Фотофіксація ділянки проектування.
  • Схема генерального плану, виконана на топографо-геодезичній зйомці з урахуванням усіх планувальних обмежень, захисних зон, нормативних відстаней від будівлі, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будівель, існуючих та проектованих інженерних комунікацій, транспорту тощо.
  • Ескізні архітектурні рішення об'єкта проектування (плани, фасади, розрізи, 3-д вигляд).

Містобудівний розрахунок також містить інформацію про гранично допустиму висотність будівлі та максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки.

Наші архітектори розроблять для Вас передпроектні пропозиції, містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками на реконструкцію або нове будівництво об'єкту. Ми дотримуємось вимог ДБН (державних будівельних норм) та правил оформлення проектної документації на кожному з етапів робіт, що дозволяє замовнику заощадити час та кошти на наступних етапах проектування та будівництва.

Хто розробляє містобудівний розрахунок?

На питання "Хто розробляє містобудівний розрахунок?" ми можемо дати чітку відповідь: архітектори архітектурної майстерні Y&S PROJECT нададуть якісні послуги по розробці МБР із ТЕП, що дозволить отримати містобудівні умови та обмеження та закласти фундамент для можливості запроектувати та побудувати будинок. То ж звертайтеся!

Яка вартість (ціна) містобудівного розрахунку з ТЕП у 2019 році?

Вартість (ціна) містобудівного розрахунку у 2019 році, як і в попередні роки, визначається індивідуально у кожному випадку і залежить від складності об'єкта та ділянки проектування.

Але ми можемо запропонувати Вам кращу ціну на виконання містобудівного розрахунку для будівництва будівлі у м. Київ, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, Вишгород, Боярка, Полтава, Львів, Чернігів та усіх інших містах України.

Щоб замовити містобудівний розрахунок або дізнатися попередню вартість (ціну) даної роботи натисніть на кнопку

замовити розрахунок

 

Зразок (приклад) містобудівного розрахунку

Нашим замовникам ми надаємо доступ до зразку містобудівного розрахунку.

Щоб переглянути приклад містобудівного розрахунку за 2019 р. Вам потрібно заповнити форму замовлення із зазначенням усіх необхідних даних.

 

minimized="true">