Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва або просто геодезичні роботи в будівництві, що виконують наші партнери-спеціалісти, включають в себе:

 

  1. Виконання топографічних зйомок в будь-якому масштабі
  2. Винесення меж земельних ділянок в натуру
  3. Розбивку осей будівель та споруд
  4. Нівелювання або вертикальну розмітку
  5. Супровід будівництва
  6. Виконавчі зйомки
  7. Виконання кадастрових планів
  8. Погодження вірності нанесених підземних та наземних комунікацій
  9. Погодження в обласній арітектурі та нанесення червоних ліній

 

Геодезичні роботи в будівництві

 

 

Топографічна зйомка

 

Топографічна зйомка потрібна, в першу чергу, для отримання будівельного паспорту, якщо мова йде про будівництво приватного будинку. Також архітектор, маючи топозйомку, може максимально правильно та оптимально розмістити будівлю на ділянці будівництва, дотримуючись усіх будівельних норм, правил, вимог та рекомендацій. Це стосується також і прив'язки будівель по вертикалі: щоб будівельники, при початку будівництва (закладці фундаменту будівлі), чітко розуміли, звідки їм відштовхуватися, на якій висоті буде нуль будинку, що особливо актуально на ділянках із значним перепадом висот. Топографічну зйомку бажано виконувати перед інженерно-геологічними вишукуваннями. Для економії коштів, можна робити разом із винесенням в натуру.
 

Топографічна зйомка

 

Винесення в натуру

 
 
Винесення в натуру - дуже відповідальний етап при початку будівництва. Винесення в натуру дозволяє точно визначити межі своєї ділянки, щоб при будівництві огорожі не прихопити сусідської землі, або не подарувати своєї. При уявній простоті цієї процедури, тут існують певні складнощі й підводні камені, такі як: неправильне розміщення ділянок в базі даних, різні координати одних і тих же ділянок в районних базах і в області, помилки в координатах деяких вихідних пунктів, з яких можуть у протязі декількох років проводитися вимірювання місцевими землевпорядниками і т.д. У зв'язку із цими нюансами, при вирішенні спірних моментів, потрібен комплексний підхід та розуміння ситуації.
 
 Винесення в натуру рекомендується робити, в першу чергу, перед покупкою ділянки, топографічною зйомкою і геологічними вишукуваннями.
 
 
Геодезичні роботи
minimized="true">