Ескізний проект гостьового будинку

Ескізний проект гостьового будинку

Ділянка проектування розташована в тихому мальовничому передмісті Києва. Ділянка прямокутної у плані форми, видовжена з півночі на південь.

Проектом гостьового будинку передбачена наявність як спільних зон, місць загального користування, так і окремих гостьових квартир з мінімальним набором зручностей (міні-кухня, суміщений санвузол, гардеробна). Загальна площа гостьового будинку 253 м2.

Зовнішні стіни будинку з газобетону з опорядженням паропроникною штукатуркою. В якості акцентів використано навісну фасадну систему з дерева, та акцентні смуги з тонованої штукатурки.

Покрівля з профлиста по дерев’яним кроквам.

Благоустрій ділянки у Київській області

Благоустрій ділянки у Київській області

Стадія проектування - «Робоча документація».

Ділянка розташована у Бориспільському районі Київської області зі збудованим житловим будинком, гаражем та допоміжними спорудами.

Рельєф ділянки спланований неправильно із ухилом до будинку, що спричиняло регулярне замокання стін будинку.

Виконано перепланування рельєфу ділянки з метою відведення поверхневої води від будинку, запроектовано дощову каналізацію.

За завданням замовника розроблено креслення по заміні «в’їзної групи» - воріт та хвірточки, огорожі.

Розроблено проект реконструкції гаража із надбудовою мансардного поверху.

Реконструкція із надбудовою приватного будинку

Реконструкція із надбудовою приватного будинку

Ескіз намірів забудови земельної ділянки. Робочі креслення.
Існуючий житловий будинок фізично та морально застарів: його планування, інженерне оснащення та зовнішній вигляд перестали відповідали сучасним умовам та потребам молодої великої родини. Загальна площа приміщень будинку до реконструкції 74,2 м2.
Проектними рішеннями передбачено перепланування 1-го поверху та надбудова мансардного поверху.
Конструктивні рішення по надбудові мансардного поверху передбачають влаштування монолітного поясу та міжповерхового перекриття з дерев’яних балок. Стіни надбудови виконуються з газобетону. Передбачається влаштування 2-схилого даху по дерев’яним кроквам.
У зовнішньому опорядження будинку використовується фасадна штукатурка різних тонів та навісні конструкції з профлиста. Усі зовнішні огороджуючі конструкції будинку утеплюються.
Загальна площа будинку після реконструкції – 150,5 м2.

Реконструкція садового будинку

Реконструкція садового будинку

Ескіз намірів реконструкції.

Ділянка проектування площею 0,06 га розташована в садовому товаристві м.Києва. Ділянка видовжена з півночі на південь.

Реконструкція передбачає прибудову гаража і технічних приміщень, а також надбудову 2-го поверху. Загальна площа будинку після реконструкції 132,5 м2.

Зовнішні стіни надбудови та прибудови виконані з газобетону з утепленням мінераловатними плитами та з опорядженням паропроникною штукатуркою.

Покрівля з металочерепиці по дерев’яним кроквам.

Будинок побудований.

Цегляний будинок із гаражем

Цегляний будинок із гаражем

Стадія проектування  - «Ескізний проект», «Робоча документація».

Будинок розташований в м. Бориспіль Київської області.  Ділянка з розмірами 20х40 м,  витягнута з північного заходу на південний схід.

Загальна площа будинку 182,8 м2, житлова площа 80,6 м2.

Котедж передбачається в сучасному стилі з використанням як традиційних, так і сучасних будівельних  і оздоблюваальних матеріалів.

Планування будинку обумовлене вимогою до компактного розміщення і габаритів приміщень для однієї сім’ ї.

На першому поверсі розташовуються кухня, вітальня з другим світлом, санвузол, гараж, топкова, тамбур, гардеробна.  На мансардному поверсі розміщується  3 спальні, санвузол.

У зовнішньому оздобленні  даного будинку використовуються такі матеріали, як клінкерна цегла, клінкерна плитка, полімерно-піщана черепиця.

Будинок для великої сім'ї

Будинок для великої сім'ї

Стадія проектування – «Ескізний проект».  Будинок будується.

Будинок розташований в Київській області. Ділянка проектування кутова, прямокутної форми, витягнута із заходу на схід.  Загальна площа будинку 249,75 м2,  житлова площа 124,26 м2.  На першому поверсі розташовуються  гостьова спальня, кухня, об’єднана з загальною кімнатою, просторий санвузол, гараж, топкова, тамбур. На другому поверсі розміщуються 3 спальні, робочий кабінет, кімната відпочинку, гардеробні, санвузол.  

У зовнішньому опорядженні  будинку використовуються такі матеріали, як штукатурка, декоративній камінь та дерево. Другий та мансардний поверх оздоблені деревом з імітацією фахверкової стіни.

Низький рівень грунтових вод на ділянці дозволяє влаштувати підвал під частиною будівлі.

Будинок з банею та басейном

Будинок з банею та басейном

Стадія проектування  - «Ескізний проект», «Робоча документація».

Ділянка площею 0,15 га розміщена у зоні садибної забудови.

 На ділянці розміщені наступні будівлі: 2-поверховий житловий будинок з відкритою терасою, загальна площа будинку 282,1 м2, баня та відкритий басейн.

 У зовнішньому опорядженні  будинку використовуються штукатурка різних віддінків, клінкерна плитка. Декоративні фрагменти фасаду виконані з термоясеня.

 За даним проектом ми також розробляли робочу документацію по розділам «Архітектурні рішення», «Конструктивні рішення».

Будинок  побудований.

Реконструкція індивідуального житлового будинку

Реконструкція індивідуального житлового будинку

Стадія проектування  - «Ескіз намірів реконструкції» .

Будинок розташований в м. Бориспіль Київської області.  На ділянці площею 0,01 га, що  витягнута з півночі на південь, розміщений старий будинок 70-х років забудови.  

Загальна площа будинку  після реконструкції 147,9 м2.

 Котедж передбачається в сучасному стилі з використанням як традиційних, так і сучасних будівельних  і оздоблювальних матеріалів.

Планування будинку обумовлене вимогою до компактного розміщення і габаритів приміщень для однієї сім’ ї.

На першому поверсі розташовуються кухня-їдальня, вітальня, кабінет, санвузол, топкова,  тамбур, комора.  На мансардному поверсі розміщується  2 спальні, санвузол, гардеробні.

 У зовнішньому оздобленні  даного будинку використовуються  термопанелі з клінкерної плитки, клінкерна плитка, метало черепиця, дерево.

Будинок збудований.

Сонячний будинок із терасою

Сонячний будинок із терасою

Стадія проектування  - «Проект», «Робоча документація».

Будинок розташований в Обухівському районі  Київської області. Площа ділянки 0,15 га, ділянка витягнута з південного заходу на північний схід. Ділянка розміщена у мальовничому місці та має перепад рельєфу 5 м.

Загальна площа будинку 185,5 м2, житлова площа 91,5 м2.

Планування будинку і набір приміщень продиктовані вимогами сім'ї з 5 чоловік, рельєфом і живописним виглядом, який відкривається з вікон будинку.

На першому поверсі розташовуються кухня-їдальня, об'єднана з загальної кімнатою, санвузол, спальня, топкова, тамбур, комори.  З кухні-їдільні та загальної кімнати передбачені виходи на терасу. На мансардному поверсі розташовано 3 спальні, санвузол, гардеробна, світлий хол.

У зовнішньому опорядженні  будинку використовуються штукатурка, клінкерна плитка, натуральна керамічна черепиця, дерево.

За даним проектом ми також розробляли робочу документацію по розділу «Генеральний план і благоустрій», запроектували підпірні стіни з монолітного залізобетону та масивні підпірні стіни з габіонів, відкатні ворота та  огорожу.

Сторінки

Підписатися на RSS - Індивідуальні будинки