Одним з найважливіших етапів розробки архітектурного проекту є передпроектні роботи                                   

Містобудівний розрахунок

mistobudivnij_rozrahunok.jpg

Вони необхідні для того, щоб фахівці ще до початку проектування об'єкту могли встановити принципові об'ємно-просторові та містобудівні рішення.

Грамотно провівши передпроектні роботи, проектувальники можуть безпосередньо перед проектуванням представити попередні готові проекти, розробити найбільш відповідні рішення по реалізації будівельного проекту на тій чи іншій ділянці, скласти коректне завдання на проектування та інженерні вишукування, заміряти всі необхідні параметри і провести обстеження об'єкта, якщо мова йде про перепланування, надбудову, переоснащення або розширення наявної будівлі.

Архітектурна ідея потрібна будь-якому будівельному проекту не менше, ніж основна бізнес-ідея при відкритті свого підприємства або компанії. Саме передпроектні роботи дозволяють знайти таку ідею і успішно реалізувати її. Проектувальники, провівши попередні роботу, можуть не тільки продемонструвати клієнту модель майбутньої будівлі, а й розробити її з урахуванням діючих протипожежних та санітарно-гігієнічних вимог. Без попередніх робіт врахувати всі ці нюанси досить складно.

Високої наглядності передпроектним роботам дозволяє домогтися сучасне комп'ютерне програмне забезпечення. Використовуючи його, проектувальники можуть створювати готові проекти з різноманітним внутрішнім плануванням, колірними рішеннями, демонструвати розрізи і тривимірну модель об'єкту. Комп'ютерні програми також дозволяють дізнатися, як будівля впишеться в існуючі пейзаж чи забудову.

Таким чином, передпроектні роботи можна з упевненістю назвати ключовою стадією розробки основного проекту. Тому до даного типу робіт потрібно підійти з усією відповідальністю і пам'ятати, що вони дозволять уникнути проблем при реалізації проекту.