Проектування будинку Вашої мрії

Паспорт опорядження фасадів

Паспорт опорядження фасадів

Паспорт опорядження фасадів (паспорт зовнішнього оздоблення) -це комплект документів, що визначає матеріали, які застосовуються для зовнішнього опорядження будівлі, із зазначенням кольору опоряджувальних матеріалів або з маркуванням зразка відповідно до каталогу виробника матеріалу.

Паспорт опорядження фасадів - це складова частина проектної документації на новостворюваний об'єкт або об'єкт, що реконструюється, та входить в розділ «Архітектурні рішення». У разі будь-якого роду поновлення або реконструкції  фасадів будівлі або споруди, паспорт опорядження фасадів може представляти собою і окремо розроблену проектну документацію .

Паспорт містить візуальну, графічну і текстову інформацію, яка складається із:

  • Титульного аркуша із зазначенням найменування об'єкта і виконавця робіт;
  • Ситуаційної схеми розташування об'єкта будівництва або реконструкції;
  • Зовнішнього вигляду фасадів будівлі до реконструкції або поновлення (або первинного вигляду ділянки забудови при зведенні нової будівлі або споруди);
  • Графічного матеріалу, що представляє собою колірне вирішення фасадів будівлі. Усі окремі елементи фасадів, що підлягають реконструкції або відновленню (або пропоновані при новому будівництві) маркуються за допомогою виносних ліній;
  • Зведеної таблиці c позначенням типів оздоблення та кольорів по RAL відповідно маркованим елементам фасадів;
  • Візуалізації пропонованого вигляду фасадів об'єкта (уявлення об'єкта в перспективному зображенні з урахуванням існуючого навколишнього середовища та існуючої забудови).

Паспорт опорядження фасадів погоджується в місцевих органах містобудування та архітектури і є затверджуваним документом, згідно з яким і формується зовнішній вигляд об'єкта архітектури.

Ми ВКонтакті

   www.promobud.ua   ,