Проектування будинку Вашої мрії

 

Кращий варіант придбання житла - будівництво будинку під ключ  

Коли людина починає думати про власний будинок, не уникнути питання, що краще: купівля готового житла або ж будівництво будинку з нуля? Сміємо завірити, що саме будівництво свого будинку - найкращий із варіантів придбання житла. У такому випадку Ви гарантовано отримуєте індивідуально розроблений проект будинку з урахуванням усіх Ваших побажань щодо використовуваних матеріалів, розташування приміщень і т.д. і т.п.

Проектування та будівництво будинків і котеджів відмінної якості за доступною ціною - пріоритетна сфера діяльності нашої команди а також наших партнерів, що успішно втілюють в життя навіть дуже складні проекти будинків. 

 

З чого побудувати будинок?

 

Мабуть, кожна людина хоч раз уявляла собі свій будинок, може навіть не усвідомлено, але на рівні підсвідомості. Можливо, хтось і уявляв собі з чого він:

- хатинка із народних казок.

- сучасний заміський будинок цегляний зовні і оздоблений білою штукатуркою всередині.

- будинок із американських фільмів із оздобленням фасаду білим сайдингом.

Думаю, що багато хто без зусиль зможе продовжити цей ряд практично до безкінечності. Але найголовніше полягає в тому: чого хочете Ви? Саме із цього треба розпочинати при виборі технології будівництва будинку.

Якщо Ви не уявляєте собі з якого матеріалу побудовано будинок в якому Ви хотіли б жити, то усвідомте які вимоги Ви до нього пред'являєте, який настрій і енергетика повинна бути біля будинку. Все це дуже важливо, адже, коли справа стосується будівництва Вашого заміського будинку, котеджу або дачі, то тільки усвідомивши те, чого Ви хочете, Ви зможете його отримати.

 

Будівництво цегляних будинків під ключ

 

Кам'яний або цегляний будинок - це зразок могутності та надійності. Це відображено навіть у казках, наприклад, про трьох поросят. Серед основних переваг капітальних будинків, в першу чергу, це надійність і довговічність. Будівництво такого будинку - це інвестиції не тільки в своє власне майбутнє, але й в майбутнє дітей і навіть онуків.

Тільки у відношенні до будинку із цегли можна сказати: «Мій дім - моя фортеця!». Будівництво котеджу із цегли -  стане вашим сімейним маєтком.

Будівництво будинків із цегли відбувається за індивідуально розробленими проектами. Вибір цегли будь-якого кольору і фактурної поверхні дозволяє внести індивідуальність у екстер'єр, а інколи і в інтер'єр будинку. Такий будинок по праву може вважатися самим - самим, з усього розмаїття котеджів. Будівництво цегляних будинків є самим пріоритетним і привабливим видом будівництва для багатьох людей.

 

Ми ВКонтакті

   www.promobud.ua   ,